Декомунізацію чомусь розуміють не всі, є навіть такі кого вона дратує…

  • admin
  • 15.07.2017
  • Коментарі Вимкнено до Декомунізацію чомусь розуміють не всі, є навіть такі кого вона дратує…

У Кропивницькому сквері Слави, що біля Критого ринку, невідомі розмалювали пам’ятник та зробили написи. Про це в мережі Фейсбук з гнівом повідомила одна панянка. А дарма вона так реагує… Ніби з неба впала,чи просто прикидається. Але «совкам» і прикидатися не треба, бо вони… «совки».

А між іншим на пам’ятнику, що зображує «вояків совка», і де раніше була навіть почесна варта, написані дати 1918-1921 та 1941-1945 роки з написом “Пам’яті героїв поклонись, вірності вітчизні поклянись”. Невідомі прекреслили фарбою зазначені роки та дописали “Вони вбивали українців”. І це чиста правда!

Варто звернути увагу, що означають дати – 1918-1921 роки – радянсько-украї́нська війна, або ж  просто більшовицько-українська війна. Саме в ці роки відбувався  військовий конфлікт між Радянською Росією та Українською Народною Республікою (УНР) за контроль над українськими землями. Війна велась між військами незалежної України зі столицею в Києві (УНР) і більшовицькою  — Українською Соціалістичною Радянською Республікою зі столицею в Харкові. Ця війна призвела до значних втрат у тогочасному українському суспільстві. Закінчилася вона тоді поразкою УНР, більшовицькою окупацією України і входженням УСРР до складу Радянської імперії в 1922 році.

Як наслідок, українців на 1917 рік було майже 81 мільйон осіб, йшли роки – російський червоний терор знищив  майже всю національно свідому державотворчу інтелегенцію, російська колективізація – знову закріпачила селян, леніно-сталінські голодомори 1922-1932-1946 роки, кінець 30-х років Сталіним знищено майже всіх вольнодумців, Друга світова війна, розв’язана Німечинною та Радянським Союзом в 1939-1945 роки забрала понад 40  мільйонів осіб, війна російського НКВД-КГБ із залишками УПА до середини 1960-х років. Станом на кінець Другої світової війни залишилось близько 40 мільонів українців. На момент незалежності 1991 році в Україні проживало 52 мільйони громадян, а  зараз 2017 рік в Україні мешкає 42 мільйони населення, і при тому якщо врахувати населення окупованих територій та всіх виїхавши заробітчан.

Нині, коли українські військові тримають фронт на Сході від російських окупантів та промосковських сепаратистів, у нашому місті продовжують стояти совкові ідоли загарбників України,  і виходить що як стадо овець ми повинні шанувати більшовицьку Росію. Отака вона насправді українська дійсність в Кропивницькому. То ж питання вандалізм чи декомунізація є актуальним, і тому необхідно розставляти саме українські акценти у цьому здавалося на перший погляд простому питанні.

Згідно Закону України про декомунізацію місцева влада повинна була демонтувати цей пам’ятник хоча б роком раніше, проте наша влада ніби чогось вичікує, і не дуже збирається викорінювати комунізм із нашого міського довкілля. Невже «сильним міського світу у віконці» Закони держави не писані? Та настане час за все відповісти…-http://www.surma-ua.info/?p=374

Але  «совок» вважає себе непереможним. Сайт «Гречка» повідомив, що люди, які торгують на “блошиному ринку” навколо так званого пам’ятника  повідомили “Гречці” про інцидент та викликали поліцію. І “Гречці” , яка  «в авангарді подій»  повідомила  з прес-служби  ГУ НП у Кіровоградській області, наразі вирішується питання щодо внесення за цим фактом інформації до ЄРДР по ч.1 ст 296 ККУ “хуліганство”. А як же виконання Закону про декомунізацію? Невже  щоб виконати Закон України треба окрема команда? А до того лише кримінальні провадження… Невже сучасна Україна країна придурків та ідіотів, що носять мундири та сидять у владних кабінетах, а Закон та його виконання не для всіх?