“Великий Перевіз”

  • admin
  • 09.09.2017
  • Коментарі Вимкнено до “Великий Перевіз”

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Резиденція «Великий Перевіз»

 

Запрошують 14.09.2017 (четвер) о 18:00

на відкриття виставки

 

Євген Світличний

“Великий Перевіз”

 

Музей Івана Гончара у співпраці з Резиденцією Великий Перевіз продовжує презентацію проектів відомих українських художників виставкою малярства Євгена Світличного.

Слово проект прозвучало невипадково – до уваги глядачів пропонується цілісне художнє висловлювання, об’єднане провідною ідеєю і підпорядкованою їй формою реалізації. Іншою особливістю цієї виставкової серії є її програмний авторський характер, який підкреслюється присутністю у просторі виставки тексту самого художника. Останній слугує не лише коментарем до створеного ним, а й щоразу вибудовує цей простір формально.

Перебуваючи влітку 2016 року у Великому Перевозі, що на Полтавщині, Євген Світличний створив поліптик, у якому зафіксував свої враження від цього унікального природного і духовного осередку. Згодом, у Харкові, він звернувся до власної історії, пов’язаної з селом Бабаї, що на Харківщині. Діалог, що виник, і став темою виставки, яка отримала назву «Великий Перевіз».

Виставка відбудеться у приміщенні мистецької галереї Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”. Відкриття – 14 вересня (четвер) о 18:00. Виставка діятиме до 15 жовтня.

 

НЦНК «Музей Івана Гончара»

Київ / Лаврська, 19

www.facebook.com/events/707562916108206