ЮНЕСКО і Крим: буде доповідь

  • admin
  • 12.10.2017
  • Коментарі Вимкнено до ЮНЕСКО і Крим: буде доповідь

ЮНЕСКО продовжить моніторинг ситуації в окупованому Криму ЮНЕСКО представить доповідь щодо ситуації в окупованому Російською Федерацією Криму у квітні 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Зокрема, 11 жовтня 2017 року комісія з питань програми та зовнішніх зносин в рамках 202-ї сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО за результатами розгляду доповіді генерального директора ЮНЕСКО «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)» ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації в окупованому Криму.

Постійний представник України при ЮНЕСКО Олег Шамшур привернув увагу до грубих порушень прав українців та кримських татар у галузі освіти, культури, використання рідної мови, забезпечення свободи ЗМІ та безпеки журналістів, руйнівної політики окупаційної влади щодо пам’яток культурної спадщини всесвітнього значення.-http://glavcom.ua

«Делегації ЄС та США привітали прийняте рішення, підтвердили незмінну підтримку суверенітету та територіальній цілісності України, невизнання незаконної анексії Росією Криму. Згідно з прийнятим рішенням генеральний директор ЮНЕСКО має представити чергову доповідь зі згаданого питання на 204-й сесії Виконради у квітні 2018 року»