“Роздуми про буття”

  • admi vik
  • 07.12.2017
  • Коментарі Вимкнено до “Роздуми про буття”

Національний музей «Київська картинна галерея»

 

презентує персональну виставку  Назара Білика

“Роздуми про буття”

 

В експозиції буде представлено близько 20 скульптурних об’єктів, що створені спеціально для цього проекту у 2017 році.

 

Ідея створення проекту прийшла до автора під час його подорожі до Каппадокії (сучасна Туреччина) минулого року, де митця заворожив надзвичайно цікавий ландшафт вулканічного походження, велика мережа печерних монастирів і підземних міст, що ведуть свою історію з часів ранніх християн. Саме ці унікальні природні форми каппадокійських печер спонукали автора до поглядувсередину себе тароздумів про буття людини.

Використовуючи метод, з яким скульптура зазвичай не працює, Назар Білик ніби веде розмову про простір, що оточує нас і намагається надати простору скульптурного звучання, зафіксувавши його.

 

 

Довідка: Назар Білик – відомий сучасний український скульптор. Випускник і викладач Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, має на рахунку велику кількість виставок на ключових виставкових майданчиках в Україні і за кордоном, в тому числі в Osterreichisches Museum fur Volkskunde у Відні, галереї Saatchi в Лондоні, в галереях Женеви, Берліна і Нью- Йорка. Його найвідоміша скульптура із серії «Дощ» бронзова людина зі скляною краплею на закинутому обличчіпредставлена в міському просторі у центрі Києва на Пейзажній алеї.

 

Відкриття виставки 15 грудня 2017 р. о 18.00 за адресою: вул. Терещенківська, 9.

Телефон  для довідок   (044) 234 62 18.

 

Виставка триватиме з 16 грудня 2017 року по 5 січня 2018 року в виставкових залах Національного музею “Київська картина галерея”.