Запоріжжя до Дня Соборності України: звіт В.Мороко

  • admi vik
  • 20.01.2018
  • Коментарі Вимкнено до Запоріжжя до Дня Соборності України: звіт В.Мороко

В обласних закладах культури за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації підготовлено чимало заходів до Дня Соборності України.

22 січня об 11.00 відбудеться відкриття виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921 років» у виставковій залі Запорізького обласного краєзнавчого музею. Експозиції банерів, які виставлятимуться у всіх обласних центрах країни, підготовлені вченими Українського інституту національної пам’яті.

Виставка з 20 банерів розповідає у простій та цікавій формі про події Української революції. На стендах можна побачити понад 250 унікальних документів та фотографій з українських архівів та музеїв, чимало фактів з нашої історії стануть справжнім відкриттям для відвідувачів.

-Ми розуміємо ідеологічну важливість заходів до таких знакових дат! Особливо для молоді! – сказав директор Департаменту ЗОДА Владислав Мороко, – Тому вся ця робота добре продумана і спланована. Ми вже бачили, як ворог використовував нашу слабкість в ідеології, нехтуванням історією і культурологічними процесами. Сподіваюся, більше такого не повториться і Україна переможе!

Запоріжжя готове до ювілею!

Марина Валібура