Дар Чернігова Донецькому художньому музею

  • admi vik
  • 17.02.2018
  • Коментарі Вимкнено до Дар Чернігова Донецькому художньому музею

Минулого року управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації ініціювало програму поповнення музейного фонду Донецького обласного художнього музею.

До обласних адміністрацій були направлені листи- прохання  подарувати музею-переселенцю  роботи місцевих художників ( нагадуємо, що основна колекція художнього музею залишилася на території непідконтрольній українській владі у Донецьку).

І ось,  перші результати: Департамент культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської облдержадміністрації передав на постійне зберігання до фонду обласного музею шість картин  митців народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра»: «Вербові котики» Наталії Граб, «Рідний край» Вадима Тарасова, «Осінь» Віри Літошко, «Ранок над річкою» Василя Мігрина, «Коні»Володимира Руденка, «Лісова галявина» Валерія Єфіменко.

Адміністрація музею щиро вдячна  художникам  та Департаменту культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської облдержадміністрації за подарунки, і в кінці цього року планує провести вернісаж художніх творів з нових надходжень.

Ми чекаємо інших благодійників і  будемо вдячні всім, хто передасть  нам  нові  експонати  на постійне зберігання до музею.

Наталка Іванченко, директор Донецького обласного художнього музею

Для довідки: КЗК «Донецький обласний художній музей» у січні 2018 року отримав адміністративно-виставкове  приміщення у місті Дружківка Донецької області і відновив  виставкову діяльність.