семінар-практикум “Музеї – бібліотеки: шляхи ефективної взаємодії”

  • admi vik
  • 18.05.2018
  • Коментарі Вимкнено до семінар-практикум “Музеї – бібліотеки: шляхи ефективної взаємодії”

17 травня 2018 року в м. Дружківка що на Донеччині відбувся обласний семінар-практикум “Музеї – бібліотеки: шляхи ефективної взаємодії”.

Базовими закладами культури стали КЗК “Донецький обласний художній музей” та Центральна бібліотека ім. Лесі Українки м. Дружківки.

В роботі семінару взяли участь головні спеціалісти обласного управління культури і туризму Кордюкова В.А та Новодуєва Є.Г. та 19 представників музеїв і бібліотек Донеччини.
Мета семінару – висвітлити, обговорити й узагальнити досвід співпраці музейних і бібліотечних закладів задля підвищення ефективності такої практики у наступні часи.

Захід відбувся в обох зазначених локаціях, де окрім виступів та жвавих обговорень, були огляди експозицій Дружківського історико-художнього та Донецького обласного музеїв., зокрема – виставок матеріалів Інституту національної пам”яті про боротьбу ОУН-УПА за незалежність України (1942 – 1952), експозиції пленерних робіт різних регіонів “Барви нашої країни” та “Читаки. Писаки. Малюваки”.

Одними з важливих ухвал були: обмін накопиченим досвідом співпраці музеїв і бібліотек має стати регулярним і системним, прописаним у річних планах цих закладів культури, а семінари-практикуми з цього питання – не рідше одного разу на рік. Наступного року такий захід провести в м. Покровську на базі Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка.
Отже, покладено початок плідної співпраці музеїв і бібліотек області, який, на глибоке переконання учасників, приведе до оновлення й підвищення ефективності роботи музейних і бібліотечних закладів відповідно вимогам сьогодення.

Світлини Андрія Півня