Не гадаймо на прізвищах кандидатів, як на кавовій гущі

  • admin
  • 07.06.2018
  • Коментарі Вимкнено до Не гадаймо на прізвищах кандидатів, як на кавовій гущі

Найбільша ілюзія українців – надія на лідера, який покращить їм життя без зміни системи в Державі. Такого лідера в принципі не може бути.

Сьогодні будь-який лідер діятиме за алгоритмом, за яким діяв Янукович чи Порошенко. Бо такий алгоритм є найефективнішим для цієї системи. І призначатиме на посади таких самих покидьків, як, наприклад, В.Пшонка чи Ю.Луценко, бо порядні люди в такій системі теж виявляться неефективними. Оберім сьогодні ангела во плоті, а завтра у нього почнуть прорізатися ріжки і проростати копитця.

А тому треба міняти систему, якщо ми хочемо мати кращу країну.

Треба, щоб вибори Президента перетворилися на вибір системи.

Треба, щоб кожен з кандидатів озвучив кілька простих і зрозумілих радикальних кроків, які закладуть фундамент зміни системи.

Я, наприклад, без жодних сумнівів проголосую за людину, яка задекларує єдиний податок на майно без жодних винятків і пільг, введення базового мінімального доходу з одночасним скасуванням субсидій, формуванням армії за ізраїльським чи швейцарським типом, передача громадам всіх повноважень крім державної безпеки і захисту суверенітету, стягнення податків та зовнішні зносини.

Не гадаймо на прізвищах кандидатів, як на кавовій гущі. Вимагаймо у них чітких планів на зміну системи!!!

Іван Макар