Музей промисловості буде у Дружківці?!

  • admin
  • 06.06.2018
  • Коментарі Вимкнено до Музей промисловості буде у Дружківці?!

У приміщенні виконкому Дружківської міської ради відбулось засідання круглого столу за участю міського голови Валерія Гнатенка, під час якого обговорювалася тема «Промисловий туризм у м. Дружківка».

Учасниками заходу стали директор благодійного фонду «Донбас відновлення» Олена Петряєва, голова громадської організації «Банк культури», директор Національного музею Тараса Шевченка у м. Київ Дмитро Стус разом із молодою командою співробітників музею, представники промислових підприємств міста, місцеві краєзнавці, історики, представники громадської та молодіжної ради, місцевих засобів масової інформації тощо.

Під час засідання гості запропонували створення на території Дружківки музею промисловості. Усі важливі події в історії промислових підприємств міста знайдуть своє відображення в експозиціях музею, яка складатиметься з історичних документів, інструментів, технічного обладнання, робочого одягу тощо. Музейники розповіли про польський досвід у створенні подібних закладів, продемонструвавши фото, зроблені у Польщі.

Валерій Гнатенко підтримав ініціативу, запропонувавши підприємствам міста долучитися до збору матеріалів та звернувся з проханням про допомогу до місцевих краєзнавців та істориків. «Як кажуть, сьогоднішній день завтра – вже історія. Сьогодні в нас є можливість зберегти й популяризувати історію та трудові традиції колективів дружківських промислових підприємств, створити нову та продовжити ту історію, яку творили наші попередники», – зазначив міський голова.