Перший світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл

  • admin
  • 19.08.2018
  • Коментарі Вимкнено до Перший світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл

Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій привітав учасників та гостей Першого світового форуму українознавчих суботніх і недільних шкіл (Форум), який розпочався у цей день у Львові, Україна.

У своєму виступі Евген Чолій зазначив, що для СКУ є честю бути співорганізатором цього Форуму та пригадав, що цей захід є фактично продовженням довголітньої плідної співпраці між СКУ та Національним університетом “Львівська політехніка” та його Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою, з яким СКУ два роки тому підписав Меморандум про співпрацю.

“Українська освіта є одним із найважливіших чинників збереження ідентичності українців за кордоном. Саме тому Світовий Конґрес Українців та його Світова координаційна виховно‑освітня рада долучилися до проведення цього Форуму, який буде поштовхом до нового етапу розвитку українських суботніх та недільних шкіл,” — заявив Президент СКУ Евген Чолій.

З привітанням Президента СКУ Евгена Чолія можна ознайомитись ТУТ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.