Перший фестиваль «ВІДЧУЙ СХІД». Урзуф. Донеччина

  • admin
  • 12.09.2018
  • Коментарі Вимкнено до Перший фестиваль «ВІДЧУЙ СХІД». Урзуф. Донеччина

Цими вихідними в Урзуфі відбувся відкритий фестиваль молодіжного сучасного мистецтва «Відчуй Схід», який вперше проводився в Україні. Участь у ньому взяли представники різних областей України.  На відкритті фестивалю був присутній народний депутат України Дмитро Лубінець. «Відчути Схід» – означає зрозуміти, на скільки таємничим і загадковим може бути наш регіон, а разом з тим ще раз переконатися – тут живуть мільйони людей зі своїми історіями, долями і думками і генератором всього, що відбувається тут є прогресивна молодь. Молодь, яка не відступає перед перешкодами, проявляє себе у всіх сферах діяльності, в тому числі і впливає на формування нової політики, без штампів минулого і з надією на нове прекрасне завтра.

Молодь України продемонструвала свої таланти в різних напрямках мистецтва-«Колір –fest» ,«Джаз- fest ,”Арт Тор,Цирк», «Етно-фолк», «Street Dance» , «Rok Play».

Незабутніми стануть враження від живих скульптур та веселих мімів. Будь-який  бажаючий міг сфотографуватися з ними. Художники м. Краматорськ на згадку про фестиваль залишили самобутні малюнки графіті.

Закінчили свято діджеї, які відкрили «друге дихання» присутнім та створили незвичайну атмосферу в залі.

Наш фестиваль – це не тільки свято музики та мистецтва, це також гордість за наших талановитих учасників ,кожен з яких був нагороджений дипломом.

Хоч природа внесла свої корективи, це зовсім не завадило учасникам і відвідувачам відчути всю атмосферу події.

Вхід на фестиваль – вільний, це дало змогу людям не лише ближче познайомитись з мистецтвом, а й знайти нових друзів, тому висловлювалось бажання повернутися сюди знову і знову.

Донецький обласний навчально-методичний центр культури готовий до нових експериментів. Наступного року фестиваль здивує ще більше.

В Урзуфі пройшов Перший відкритий фестиваль «Відчуй Схід»