Виставка українського фотографа в Берліні: про життя, смерть, любов і війну

  • admin
  • 07.10.2018
  • Коментарі Вимкнено до Виставка українського фотографа в Берліні: про життя, смерть, любов і війну

У Берліні проходить виставка українського фотодокументаліста Олександра Глядєлова. DW поговорила з митцем про головні сюжети його робіт – життя, смерть, любов та інші непереборні обставини.

“Ці фотографії відзначені гідною уваги людяністю і водночас значною стриманістю”, – так пишуть німецькі оглядачі про виставку світлин українського фотографа Олександра Глядєлова “Життя, смерть, любов та інші невідворотні обставини”, яка відкрилась у берлінській галереї Alles möglich і триватиме до середини листопада.

Олександр Глядєлов – знаний український фотодокументаліст, лауреат премії Hasselblad, який активно співпрацює з “Лікарями без кордонів” та іншими міжнародними організаціями. Останні десятиріччя він багато працює над соціальними темами, зокрема, про безпритульних дітей, хворих на ВІЛ/СНІД та гепатит С. За його плечима й чималий досвід військового фотографа: під час конфліктів у Молдові, Нагірному Карабаху, Чечні. Війна на українському Донбасі також відображена у його роботах. Під час боїв під Іловайськом Глядєлов дістав поранення – осколок потрапив у ногу.

https://www.dw.com