Виставка «Ціна усього» українського художника Юрія Сивирина

  • admin
  • 27.11.2018
  • Коментарі Вимкнено до Виставка «Ціна усього» українського художника Юрія Сивирина

 З 27 листопада за підтримки Bereznitsky Art Foundation у Національному музеї “Київській картинній галереї” відкривається виставка «Ціна усього» українського художника Юрія Сивирина.

На виставці буде представлена нова серія робіт Юрія Сивирина над якою він працював у 2018 році. Огляд колекції музею дасть глядачеві ключ до розуміння  творчості Юрія Сивирина. Він черпає образи із історії мистецтва, працює з мотивами творів великих художників. В роботах Сивирина можна зустріти цитати із творів  Василія Верещагіна, Василя Васнецова, звернення до російського портретного живопису XVII і ХІХ століть. Це є своєрідною критикою постмодерну, головними інструментами якого є – цитування і запозичення. Адже уже все – нібито – придумано раніше. Сивирин використовує цей принцип по максимуму, збираючи свої роботи із фрагментів знаменитих полотен.

«Все і так уже перемішане. Тільки у житті набагато більше божевілля» – коментує Юрій Сивирин.

Роботи із серії «Ціна усього» відображають світ незкінченних образів, які стають непрохідним лабіринтом для свідомості. Юрій домагається максимальної схожості з принтом, але робить це руками. Це як зворотний процес:  надрукована робота прагне бути схожою на живопис, а він старається відтворити принт вручну.

«У роботах Юрія Сивирина предмети, обставини, люди, являються вираженням передчуттів, пережитих травм і еротичних фантазій» – пише мистецтвознавець і художник Андрій Сидоренко про дану виставку «Ціна усього».

Юрій Сивирин народився у 1983 році. Український художник, закінчив Національну акдемію образотворчого мистецтва і архітектури, спеціальність художник-живописець (2010). З 2007 року Юрій є членом Національної спілки художників України. 2008-2010 – стипендіат галереї “Тадзіо”. З 2015 співпрацює з Bereznitsky Art Foundation.

Персональні проекти: : Motives and Motivations, (Bereznitsky Aesthetics, 2015), Night Tales (Bereznitsky Aesthetics, 2016). Групповые проекты : Burn, Babylon (2016), Theory of Everything (МСИО, 2017, «Шоколадний будинок», 2016), Brave! Factory festival (2017), Dark Ages (Bereznitsky Private Space, 2018), Punk Futurism (Carbon, 2018).