Мистецтво Миру – або як розфарбувати міста, що перебувають у “сірій” зоні

  • admin
  • 28.11.2018
  • Коментарі Вимкнено до Мистецтво Миру – або як розфарбувати міста, що перебувають у “сірій” зоні

 

28 листопада, о 13:00, в просторі Veteran Hub (вул. Ю. Іллєнка, 42 / колишня Мельникова / телецентр “Олівець”, 20-й поверх) відбудеться презентація результатів культурно-мистецького проекту, що проходив у прифронтових населених пунктах: в Станиці Луганській та місті Щастя.

Протягом трьох тижнів представники ГО Новий Донбас створювали мурали в цих двох містечках за ескізами місцевої молоді. Основною ідеєю проекту було додати “барв” в монохромне життя жителів прифронтової зони, відволікти їх від контексту війни та зосередитись на тому, що потрібно жити далі.

Протягом всього проекту велась зйомка відеоматеріалу, що ляже в основу відеороботи про волонтерів в сфері культури – “Як ми стали волонтерами”.

Цей фільм – логічне продовження фільму про військових добровольців “Як ми стали добровольцями”, адже, як відомо, одразу після добровольчих батальйонів в міста і села заходити ще добровольці, що надавали гуманітарну, а також культурну підтримку жителям постраждалих земель. Більшість матеріалу фільму взято із відзнятої хроніки культурних проектів ГО Новий Донбас, починаючи з 2014 року і донині.