Перемога?! Виходить Музей Яворницького врятували!?

  • admin
  • 07.12.2018
  • Коментарі Вимкнено до Перемога?! Виходить Музей Яворницького врятували!?
Обласна рада не призначатиме скандальну директорку музею Яворницького – рішення навіть не пройшло комісій

7 грудня, відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної ради. На ньому мали розглянути питання призначення на посаду директора Історичного музею ім. Дмитра Яворницького кандидата зі сфальсифікованими документами Юлії Пісчанської, передає Дніпроград.

Серед питань, розглянутих на комісії – створення нових спортивних комунальних закладів, капітальні ремонти, оренда нерухомого майна, припинення трудових відносин з керівниками обласних підприємств. Натомість питання призначення Юлії Пісчанської на посаду директора Історичного музею у Дніпрі не обговорювали. Усе через те, що рішення було знято ще до комісії.

Це означає, що на сесії обласної ради рішення розглядатись не буде. Відповідно, офіційно директором Історичного музею Юлія Пісчанська не вважається.-http://dniprograd.org/2018/12/07/oblasna-rada-ne-priznachatime-skandalnu-direktorku-muzeyu-yavornitskogo-rishennya-navit-ne-proyshlo-komisiy_73928

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі за зачиненими дверима кандидата з неправдивими даними в документах обрали директоркою історичного музею Яворницького.

Автор: Домінік ФРАНКО