Створення Бюро змін «Дитяча Демократія.Мелітополь» у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.

  • admin
  • 15.12.2018
  • Коментарі Вимкнено до Створення Бюро змін «Дитяча Демократія.Мелітополь» у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.

12 грудня 2018 року Мелітопольська міська рада разом з Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм оголосила конкурс з відбору учасників Бюро змін «Дитяча Демократія.Мелітополь».

Програма «Дитяча Демократія» передбачає створення Бюро змін у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї.  До складу Бюро змін увійдуть діти  й підлітки 13-16 років та дорослі експерти, які спільно ініціюватимуть та реалізовуватимуть соціально-важливі проекти у сферах освіти, інклюзії, мистецтва, науки, екології.

Мелітополь запрошено до участі в програму як місто, яке стало учасником програми Арсенал Ідей Україна, адже Дитяча Демократія є наступною сходинкою і продовженням АІУ. Окрім того, простір Арсеналу Ідей у краєзнавчому музеї стане  місцем зібрання місцевого бюро, а також місцем втілення нових проектів і ідей молоді. 

Програма  «Дитяча Демократія» будується на принципах, проголошених Загальною  декларацією ООН про права людини. Особливістю нової форми організації молоді у таку громадську  структуру як «Бюро змін» є демократичні, толерантні, партнерські принципи взаємодії між учасниками різних вікових груп і професійного рівня заради виконання соціальної місії. 

Робота у Бюро допоможе молоді у виборі сфери діяльності, навчить ставити конкретні цілі та нести відповідальність за результат,  а також надасть унікального досвіду демократичної поведінки, що є особливо актуальним викликом у формуванні громадянської позиції української патріотичної молоді.

Ідея програми виникла на основі 5-річного досвіду Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» у реалізації освітніх проектів для дітей та молоді (Лабораторія винахідників «СпаркЛаб», Інноваційний освітній проект «Арсенал Ідей», Освітній фестиваль «Арсенал Ідей», програми «Форум Нової освіти. Коли діти і дорослі говорять на рівних», Всеукраїнська програма «Арсенал ідей Україна») та соціальних програм, спрямованих на забезпечення та захист рівних прав усіх членів суспільства.

Заявки та конкурсні роботи можна відправляти до 20 січня 2019 року!

Умови конкурсу: https://drive.google.com/file/d/16pRazL3ycxLV6F1BJjL6rUZSg017RNSo/view?fbclid=IwAR37C1Em2Cl39Bttw1gXx16NJedKCxnPXiavaKfBdGXyY9uZLp2hGDsvuQk

Заявку можна знайти за посиланням: https://goo.gl/forms/WWCJQzXgZ7E6xj0l1

www.facebook.com/Бюро-змін-Дитяча-Демократія-Мелітополь-1901041133338397/

http://www.mlt.gov.ua/

http://melitopol-museum.zp.ua/