Я не розумію, де тут динозаври і для чого нам тоді бібліотеки!?

  • admin
  • 20.04.2017
  • Коментарі Вимкнено до Я не розумію, де тут динозаври і для чого нам тоді бібліотеки!?


Зупинили торги на Prozorro, які виставив Відділ культури і туризму Мар’їнської РДА. Це мала бути закупівля книг для поповнення бібліотечного фонду Мар’їнки.
Із вказаних у тендерній документації 125 найменувань книг – лише 7 (СІМ!!!) книг українською мовою:
Ольга Кузьменко «Моя дорога птахо»; «Коні і поні. 50 найвідоміших видів», «Комахи. 50 найвідоміших видів», «Собаки. 50 найвідоміших видів», «Метелики. 50 найвідоміших видів», «Дикі квіти. 50 найвідоміших видів», «Динозаври.50 навідоміших видів».
Це якась безтяма! Я не розумію, де тут динозаври і для чого нам тоді бібліотеки!? В Україні сотні хороших видавництв, достойних авторів і вартісних книг.
Це неприпустимо, щоб за державні кошти (70 000 грн!), для прифронтового міста у часі російської агресії купували таку, вибачте, «друковану продукцію». Більшість книг видана в Росії, а про тематику книг навіть не хочеться говорити – суцільні «тайные наслаждения», «супружеские игры», «брачные ночи» і «танцы с варежкой»… Кого ми виховуємо на такій літературі?!
13 квітня тишком-нишком виставили на Prozorro оголошення, 20 квітня мали вже відбутися допорогові торги. Велике спасибі небайдужим громадянам, що засигналізували нам!
Торги зупинено. Особа, яка відповідала за формування переліку літератури на закупівлю – вже не працює в адміністрації.
Дав вказівку ще раз розтлумачити працівникам культури в органах влади для чого існують бібліотеки, книговидавництво і яка роль культури у нашому житті.

Павло Жебрівський