Ольга Богомолець – ДТП в Одесі…

  • admin
  • 03.02.2019
  • Коментарі Вимкнено до Ольга Богомолець – ДТП в Одесі…

Дякувати Богу, ДТП в Одесі відбулася без втрат.

Я вже вдома та дякую усім тим, хто дзвонив і турбувався, і тим, хто надавав реальну допомогу. Справжні друзі, ви мій найбільший скарб в житті, а життя — моя найбільша нагорода і відповідальність.

Розповідаю, як і що сталося. Після виступу та зустрічі на одеській політичній платформі я їхала на пасажирському сидінні. Автомобіль — не мій, а момент зіткнення був повною несподіванкою. Неврегульоване перехрестя, коли ми виїхали на нього, було вільним від транспорту. Поліція каже, що винуватцем був водій авто, на якому ми пересувалися, але зіткнення відбулося вже після того, як ми перетнули перехрестя і навіть на фото видно, що інша машина врізалася в нашу машину збоку і ззаду. Добре, що ніхто серйозно не постраждав. Водій нашого авто залишився на місці аварії, а ми через деяких час з помічницею поїхали далі іншим транспортом.

Врятувало те, що машина була висока, а я — пристебнута, інакше постраждала б голова, а так від удару пошкодила трохи коліно і плече. Але ці травми не зашкодять всім моїм подальшим робочим планам.

На місці пригоди представники МВС надали необхідну медичну та психологічну допомогу, за що їм велика подяка, бо реально страшно стало вже пізніше, коли оцінили можливі наслідки аварії.

Інформація розлетілася миттєво, і ЗМІ почали писати про ДТП ще до того, як ми відійшли від шоку.

Велике прохання до знайомих і друзів нашої родини: якщо щось подібне, не дай Боже, стається — пишіть мені, але не дзвоніть відразу моєму татові, бо у 86 років тривожні новини сильно скоротшують життя, а я намагаюсь робити так, щоб ми ще довго були разом!

Дякую Богу за можливість жити, дихати, бачити, ходити і продовжувати боротьбу за справедливість.
Люблю всіх вас!

P.S Найбільше додала оптимізму і підняла настрій дружня підтримка від нашого бюро судмедекспертизи…

Ольга Богомолець