затверджено зміни до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі

  • admin
  • 13.02.2019
  • Коментарі Вимкнено до затверджено зміни до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі

Наказом Міністерства культури України від 12.12.2018 № 1092 затверджено зміни до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі». Наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 січня 2019 року за № 15/32986.

Затвердженими змінами спрощуються умови для створення та ведення інформаційної системи електронного обліку в музеї. Зокрема, скасовується вимога про те, що інформація в інформаційній системі музею повинна оброблятися із застосуванням комплексної системи захисту інформації                   з підтвердженою відповідністю (КСЗІ). Також врегульовано механізм надання музею унікального п’ятизначного коду, який є складовою частиною унікального ідентифікаційного номера, що присвоюється кожному музейному предмету при першій реєстрації в інформаційній системі музею. Унормовано порядок обліку музейних предметів в електронній формі відповідно до етапів обліку (вводяться нові додатки 5,6,7 до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі).

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування в «Офіційному віснику України» № 8 від 29 січня 2019 року та внесення до Єдиного Державного реєстру нормативних актів.