Андрій Садовий довів як зробити міста туристичними, а разом з ними і всю країну

  • admin
  • 20.02.2019
  • Коментарі Вимкнено до Андрій Садовий довів як зробити міста туристичними, а разом з ними і всю країну

Андрій Садовий – єдиний кандидат у Президенти, який не лише на словах хоче розвивати українську ТУРІНДУСТРІЮ, а своїм прикладом довів як зробити міста туристичними, а разом з ними і всю країну.

Сьогодні Андрій Садовий не лише мав цікаву зустріч з туріндустрією країни, а й підписав МЕМОРАНДУМ намірів з кодовою назвою «10 завдань у туристичній сфері» для НАСТУПНОГО ПРЕЗИДЕНТА.

А чи готові на таку зустріч та реальні кроки інші кандидати?

Анна Романова

Внутрішній та в’їзний туризм, а також розвиток туристичної інфраструктури у регіонах названі пріоритетними напрямками розвитку туризму в Україні.

Декларацію розвитку туризму в Україні ухвалили сьогодні у Києві загальні збори Спільноти гостинності України. Як повідомляє кореспондент Zruchno.Travel, присутні на зборах представники індустрії гостинності також підписали Меморандум про наміри підтримувати туристичну індустрію України з кандидатом у Президенти України, львівським міським головою Андрієм Садовим.

Виступаючи перед учасниками зборів, Андрій Садовий назвав туризм однією з пріорітетних галузей розвитку української економіки. На його думку, галузь потребує центрального органу виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері туризму.

“Думаю, що туризм має бути там, де інфраструктура. Вважаю необхідною окрему посаду віце-прем’єр-міністра з питань туризму та інфраструктури. Тому, що це дасть великий економічний ефект”, – заявив Андрій Садовий.

Як повідомила голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму Тетяна Тимошенко, Декларація розвитку туризму є відкритою для підписання усіма кандидатами у Президенти України, представниками уряду, органами державної влади і місцевого самоврядування, народними депутатами та політичними силами.

“Пропонуємо всім приєднатися, взяти цю декларацію за основу відповідних статей урядової програми, майбутньої коаліційної угоди, передвиборних програм кандидатів та політичних партій. Сподіваємось, що наше бачення магістральних напрямків розвитку туризму також візьмуть за основу під час розробки майбутніх стратегічних документів, змін до Закону про туризм, Податкового кодексу та інших”, – наголосила Тетяна Тимошенко.

Декларація визначає пріоритетними напрямками розвитку туризму в Україні внутрішній та в’їзний туризм, а також розвиток туристичної інфраструктури у регіонах. Серед іншого, автори документу пропонують реформувати законодавство в сфері туризму, вдосконалити державне регулювання туризму відповідними органами виконавчої влади, створити державний та місцеві фонди розвитку туризму для реалізації інвестиційних програм і промоції регіонального та національного туристичного продукту, запровадити єдину систему обліку туристичних ресурсів, а також спрощену систему сертифікації та категоризації різних типів об’єктів туристичної інфраструктури та ін.- пише https://zruchno.travel/News

Згідно з прогнозами розробників, у разі реалізації запропонованої програми, до 2025 року можна досягти десятикратного збільшення обсягу надходжень від туризму до бюджетів всіх рівнів (до 500 млрд грн щороку), семикратного зростання долі України у світовому експорті туристичних послуг (до 1%), збільшення кількості робочих місць у галузі на 10-25% щорічно.

Крім того, під час зборів народний депутат Україна Анна Романова презентувала свій законопроект про зниження ПДВ для засобів розміщення до 10%.