За зверненням Андрія Денисенка відносно в.о. директорки Історичного музею відкрито кримінальне провадження

  • admin
  • 23.02.2019
  • Коментарі Вимкнено до За зверненням Андрія Денисенка відносно в.о. директорки Історичного музею відкрито кримінальне провадження

У відповідь на звернення народного депутата Андрія Денисенка поліцією Дніпропетровської області відкрито кримінальне провадження відносно скандально відомої виконувачки обов’язків директорки історичного музею ім. Яворницького Юлії Пісчанської за підозрою у наданні підробних документів, на підставі яких вона виграла конкурс на посаду. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку парламентара у Facebook.

Досудове розслідування Головним управлінням Нацполіції у Дніпропетровські області розпочато 30 січня за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358 Кримінального Кодексу України.

“Цю справу ми доведемо до логічного завершення – людям з подібними методами не місце в галузі культури, тим паче на чолі заснованого «козацьким батьком» музею національного значення”, – прокоментував подію Андрій Денисенко.

 

Нагадаємо, Юлія Пісчанська надала документи, в яких були зазначені неправдиві дані. Зокрема, в автобіографії вона вказала, що з 2011 року і по теперішній час працює продюсером в ТОВ «Горизонт-Фільм». Водночас, за даними відкритих реєстрів, ТОВ «Горизонт-Фільм» було зареєстроване в Ялті лише у 2012 році.=https://dniprograd.org/

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

Автор: Домінік ФРАНКО