Перемога фільму “Recovery Room”

  • admin
  • 18.05.2017
  • Коментарі Вимкнено до Перемога фільму “Recovery Room”
Світовий Конґрес Українців вітає режисера документального фільму “Recovery Room Адріану Лугову з удостоєнням нагород
Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає режисера документального фільму “Recovery Room” (“Післяопераційна палата”) Адріану Лугову, а також продюсера Юрія Лугового і композитора Романа Лугового з нещодавнім удостоєнням нагород, зокрема трьох Голлівудських міжнародних незалежних документальних нагород у категоріях музичного оформлення, жінка-продюсер і повнометражний іноземний фільм, та нагороди IndieFEST за повнометражний документальний фільм.

Цей документальний фільм розповідає про поїздку відданих канадських добровольців, пластичних хірургів і медсестер до Головного військового клінічного госпіталю в Києві, Україна, які допомогли змінити життя поранених українських військовослужбовців, які стали жертвами внаслідок вторгнення Російської Федерації на Схід України. Медичні місії було організовано під егідою Канадсько-Української Фундації.

СКУ гордий тим, що надав патронат фільму “Recovery Room.

“Світовий Kонґрес Українців заохочує всіх підтримати фільм “Recovery Room”, який демонструє мужність і жертовність молодих українських захисників на Сході України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.recoveryroomthemovie.com

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.