Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

  • admin
  • 16.02.2018
  • Коментарі Вимкнено до Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

15–28 лютого 2018 року запрошуємо вшанувати відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на  Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

 

15 ЛЮТОГО

 

10:00 – 19:00 /Майдан Незалежності/

ІНСТАЛЯЦІЯ ПРОЕКТІВ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОГО АРХІТЕКТУРНОГО КОНКУРСУ «МЕМОРІАЛ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

 

Інсталяція включає інформацію про перебіг Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ), зокрема із означенням 20 лютого  переможця архітектурного конкурсу в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні».

Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 15 березня.

 

18 ЛЮТОГО

9.30:00 10:30 / Алеї Героїв Небесної Сотні біля каплички і Хреста/

Панахида за Героями Небесної Сотні та борцями за незалежність України

 

 

15:00 19:30 / НКММК «Мистецький Арсенал», ліве крило 1-го поверху/

Відкриттям виставки «Переведи мене через майдан»

Проект присвячений пам’яті майданівця Тараса Більчука. У програмі заходів – культурно-освітня програма.

Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 25 лютого.

 

 

14:00 – 16:00 /біля монументу Незалежності/

ТРИДЕННА ПЕЛЮСТКОВА ХОДА ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Вільний мікрофон, танець-молива Рітам Удачі, на вдачу Україні в її боротьбі за Волю і Гідність, вистава про події цих днів “Майдан – колиска Нового Людства” та пелюсткова хода і посипання пелюстками троянд місць, де проливалась кров Героїв.

 

16:00 / Український Дім, вул. Хрещатик, 2,  Мала виставкова зала/

ВИСТАВКА «АРТЕФАКТИ З БАРИКАД. ПЕРЕДАЧА КОЛЕКЦІЇ»

Виставка зі збірки майданівської ініціативи «Артіль-Майдан», яка буде передана до Національного музею Революції Гідності.

Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 28 лютого.

 

 

17:00 – 18:00 / Український Дім, вул. Хрещатик,2,  Мала виставкова зала/

ВИСТАВА МАГДИ ДЗВІН МИ, НИНІ СУЩІ.

За участі Октету AXIOS Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ  

 

12:00 – 19:00 /Центральний Будинок Художника, 3й поверх,

вул. Січових Стрільців, 1-5/

виставка «майдан. простір творчості»

74 творчі проекти студентів кафедри графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури НАОМА, робота над якими припала на революційний час. Зокрема на виставці представлена серія з 12 плакатів “Апостоли гідності” – масштабна фотосесія об’єктів Майдану, що вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців; календарі на тему Майдану; серії акцидентних абеток “Автограф Майдану”, де в​икористано прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі;експериментальний макет книги з металу “Карби Майдану” та плакати, присвячені російській інформаційній і військовій агресії.Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 25 лютого.

 

 

10:00 – 19:00 /ТЦ «Globus 2», центральний вхід, Виставкова галерея/

виставка івана пішти «спогади на полотні»

Ретроспективна серія живопису «Спогади на полотні» – наново пережиті особисті враження і досвід митця. Для учасників Революції Гідності виставка стане нагодою зануритись у свої спогади, у картинах автора побачити власні пережиті історії. Тим, хто про Майдан знає з чужих вуст – зможуть відчути настрій, з яким українці виборювали власний вибір свого майбутнього.

Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 25 лютого.

 

 

00:00 – 24.00 /Майдан Незалежності/

вулична виставка «майдан: ландшафти пам’яті»

Виставка на Майдані, яка складається із 48 планшетів на величних металевих стендах, нагадає ключові етапи, перебіг, почуття, перемоги і втрати Революції Гідності.

Хроніка із соцмереж «ФБ-революція», доповнена світлинами, дозволить відновити в пам’яті сприйняття подій на Майдані різними людьми – від дітей до активістів і простих громадян, дозволить відчути у простих особистих історіях із «з перших вуст» різні емоційні грані й особливостітого часу. 

Виставка розповість про те, як народна ініціатива переросла у напрямок державної політики та про те, що пам’ять і шана є запорукою розвитку суспільства та незалежності держави. Окремі планшети детально висвітлюють історію і сучасні процеси створення музейно-меморіального комплексу, увага до якого в суспільстві та світі все зростає.

Експозиція відкрита до перегляду щоденно, до 15 березня.

 

19:00 – 21:00 /Михайлівський Золотоверхий собор/

МОЛЕБЕНЬ ТА ХОДУ ПАМ’ЯТІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

Вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності за майбутнє України, стало для кожного Українця щорічною культурною традицією. Цього року запрошуємо зібратися на молебень у Михайлівському соборі, звідки пройдемо ходою до Меморіалу Небесної Сотні ( до Хреста).

 

20:00 – 21:00 /Алея Героїв Небесної Сотні/

ЗАПАЛЕННЯ СВІЧОК НА АЛЕЇ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Родичі загиблих збираються вшанувати пам’ять своїх близьких та запрошують всіх бажаючих приєднатися до них та разом запалити свічки на Алеї Героїв Небесної Сотні біля портретів Героїв. Збір внизу Алеї

 

 

19 ЛЮТОГО

11:30 – 12:30 /Алея Героїв Небесної Сотні/

ФЛЕШМОБ «Я ПАМ ‘ЯТАЮ!»

Флешмоб «Я пам’ятаю» — це символічне продовження алеї Героїв Небесної Сотні родичами загиблих, учасниками Майдану, студентами. Флешмоб буде проходити за участі Заслуженого академічного Зразково-показового оркестра Збройних Сил України.

Учасники стануть живим ланцюгом по алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інститутська). 

 

19:30 – 20:30 /Алея Героїв Небесної Сотні/

ТРИДЕННА ПЕЛЮСТКОВА ХОДА ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Вшанування Героїв Небесної Сотні та посипання пелюстками місця боротьби та загибелі Героїв.

 

 

20 ЛЮТОГО

 

11:00 – 13:00 /Алея Героїв Небесної Cотні/

ангели пам’яті. тиха акція на інститутській

 В рамках акції, паперові ангелики буде розвішено на деревах, які стали свідками кривавого вбивства невинних і героїчних людей у центрі Києва. У пам’ять про Небесну Сотню, яка тепер тримає над нами небо. 

Кожен може приєднатися на нас і повісити свого паперового Ангела пам’яті на Інститутській і поставити свічки у пам’ять про загиблих за Україну, за нашу з вами свободу і гідність.

Місце зустрічі: біля верхнього виходу з метро Хрещатик об 11:00.

 

13:00 14:00 / Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5/

ОСВЯЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ МАЙБУТНЬОГО МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ

 

 

16:00 – 18:00 /Український Дім, вул. Хрещатик, 2,

Театрально-концертна зала, 1-й поверх/

вечір-присвята «відданим сотням україни»

 

До участі запрошені родини Небесної сотні, військові, волонтери та громадські активісти. Концертна програмі Народні артисти України Раїса Недашківська, Оксана Білозір та Валентина Ковальська, заслужені артисти та відомі митці сцени Євромайдану – Тарас Компаніченко, Руслана Лоцман, Володимир Гонський, Тетяна Школьна, Зеник (Медюк), мистецькі колективи – «Народна  філармонія», «Хорея козацька», «Ансамбль АТОвців», дитячий гурт «Орелі», барди та арт-волонтери.

 

19:00 – 21:00 / Київський муніципальний театр «Колесо»,

Андріївський узвіз, 8/

Вистава «Ми, Майдан»

Запрошуємо пережити-переосмислити емоційні Facebook свідчення активістів, студентів, журналістів, самооборонівців, медиків, священиків, волонтерів, киян і приїжджих, чоловіків і жінок, літніх та юних, які занурюють у події Революції Гідності. Їхні дії, думки і слова, молитви і вірші, пісні і мрії творять новітню історію України.

Автор Надія Симчич, режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська, художник – Світлана Заікіна, музичне оформлення – Олексій Куций, відеоряд  – Денис Драчевський. Актори: заслужена артистка України Наталія Надірадзе, Анна Артем’єва, Денис Драчевський, Олег Лепенець, Андрій Мороз, Аліна Проценко, Владислав Пупков, Дмитро Соловйов.

 

22 ЛЮТОГО

11:00 /НКММК «Мистецький Арсенал»,

ліве крило 1го поверху/

КРУГЛИЙ СТІЛ – ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ ЗБЕРЕЖЕННЯ, ІНТЕРПРЕТАЦІЇ  ТА ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТРАВМАТИЧНОЇ ІСТОРІЇ В МУЗЕЯХ.

Спікери – Елейн Ґуріан (США), Володимир В’ятрович, Ігор Пошивайло

 

24 ЛЮТОГО

 

11:00 – 16:00 /Центральний Будинок Художника, 3й поверх,

вул. Січових Стрільців, 1-5,

територія виставки «майдан. простір творчості»/

 

ФОРУМ-ТРИПТИХ ПАМ ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, присвячений новим комемораційним практикам вшанування сучасних героїв України.

 

 

 

ОРГАНІЗАТОРИ І ПАРТНЕРИ: Адміністрація президента України, Міністерство культури України, Київська міська державна адміністрація, Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності,  НЦДКС «Український дім», ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», ГО «Об’єднання родин «Небесної сотні» та учасників «Революції Гідності», Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані, ГО «Самооборона Майдану», БФ «Майдан Гідності», ГО «Народна філармонія», Територія-А, ГО «Доброволя», ГО «Воля громади», «Чорна сотня», Козацьке товариство Майдану, ТЦ «Globus 2», Київський академічний театр «Колесо».

 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ Й АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – прес-служба Національного Музею Революції Гідності: maidanmuseum@gmail.com, тел. (067) 508-26-39, (093) 503-72-88, (099) 717-59-95.

 

Twitter   Facebook   Іnstagram   YouTube   Soundcloud

maidanmuseum.org

 

Запрошуємо вшанувати борців за ГІДНІСТЬ НАРОДУ ТА україни разом!