Припиняймо апелювати до Нацради з питань телерадіомовлення, коли йдеться про «Інтер». Адресатом має бути СБУ.
«Інтер», NewsOne, 112, Страна, ZIK та інші «медіа» мережі – це не про «специфічну» точку зору, а про диверсійну інформаційну діяльність.
Не так контент телеефіру має бути предметом пильного інтересу. Тут давно все очевидно, дуже однозначно і доказово.
СБУ мало б вивчати специфіку структури мережі і управлінські залежності між цими медіа, реальних власники, реальні джерела і систему фінансування.
Поки ж Служба безпеки, на жаль, лише роздає ексклюзивні коментарі цим «медіа».
