Молодь таки читає!

  • admin
  • 25.04.2019
  • Коментарі Вимкнено до Молодь таки читає!

У Музеї писанкового розпису відбулася творча зустріч з письменницями Зіркою Мензатюк та Іриною Ралко.

Літературний захід об`єднав читачів з ліцею №8 та майбутніх філологів з Коломийського інституту.

Зірка Мензатюк – авторка тридцяти трьох книжок для дітей і юнацтва – представила в Музеї повість ,,Дике літо в Криму”, котра нещодавно вийшла друком у видавництві «АБАБАГАЛАМАГА». Завдяки цьому твору маємо унікальну можливість відвідати мальовничий Кримський півострів та також більше дізнатися про трагічну історію кримськотатарського народу.

Ця книжка – продовження повісті «Таємниці козацької шаблі», яку читають школярі. Нещодавно її було введено й у шкільну програму. Коломийські читачі добре знають творчість Зірки Мензатюк, тож під час зустрічі до письменниці було чимало запитань та побажань щодо тематики майбутніх творів.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ірина Ралко представила збірку оповідань для підлітків «Перше побачення. Прозобукет», куди ввійшов її твір.

Щире спілкування між допитливими читачами та письменницями, що відбувалося за участі доцента кафедри філології та методики початкової освіти Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Тетяни Качак  і викладачки Коломийського інституту Галини Волощук, завершили традиційною для таких заходів автограф-сесією.

Оксана Ясінська