Дніпропетровський окружний суд: будуть нові вибори директора історичного?!

  • admin
  • 25.11.2019
  • Коментарі Вимкнено до Дніпропетровський окружний суд: будуть нові вибори директора історичного?!

Дніпропетровський окружний суд визнав, що конкурс, який виграла директорка історичного музею ім. Д. Яворницького Юлія Пісчанська, провели з порушеннями. Про це пише UA: Дніпро.

Тепер обласна рада має обрати нового очільника музею.

До суду звернулася співробітниця музею Яна Тимошенко, яка також брала участь у конкурсі на посаду директорки.

“Під час проведення конкурсу я відчула професійне приниження, бо на тлі двох професіоналів – директора музею Надії Іванівни Капустіної і мене, отримала перемогу людина, я все розумію, але програма її – це навіть не була програма, тобто – це набір слів. І, на жаль, в комісії не було фахівців, які могли б оцінити, але музейник завжди таке побачить”, – сказала Яна Тимошенко.

Юлія Пісчанська стверджує, що з її боку жодних порушень не було. Нині вона хоче детально ознайомитися із рішенням суду, щоб вирішити, чи подаватиме на апеляцію.

“Це питання до комісії, яка проводила конкурс, я тільки брала участь. Все, що стосується мене, то там не було порушень. Треба було надати документи – я надала документи. А по-друге, я не бачила ще рішення суду і його обгрунтування. Тому більше нічого коментувати”, – сказала Юлія Пісчанська.