Музей Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто, є одним з найбільш відвідуваних музеїв

  • admin
  • 02.12.2019
  • Коментарі Вимкнено до Музей Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто, є одним з найбільш відвідуваних музеїв

Музей Ґуґун підписав рамкову угоду щодо співпраці зі Світовим туристичним альянсом /WTA/ у створенні музею всесвітнього туризму в Ханчжоу, адміністративному центрі провінції Чжецзян на сході Китаю.

Відповідно до угоди, музей Ґуґун буде розгортати поглиблене співробітництво з WTA в розробці культурно-розважальних продуктів і проведенні виставок у музеї всесвітнього туризму, який планується відкрити до грудня 2020 року. WTA зі штаб-квартирою в Ханчжоу є неурядовою та некомерційною організацією, яка була створена 89 установами в 2017 році за ініціативою Китаю.

Будівництво музею всесвітнього туризму почалося в березні 2019 року. Музей складається з постійної підземної інтерактивної виставкової зони, виставкового залу культури і мистецтва туризму, виставкового майданчику під відкритим небом, парку міжнародного мистецтва WTA, парку міжнародних туристичних скульптур, залу у вигляді екскурсійного судна і т.д. Куратор музею Ґуґун Ван Сюйдун заявив, що обидві сторони будуть використовувати свої переваги і проводити тісну співпрацю, щоб музей всесвітнього туризму став музеєм світового рівня.

Музей Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто, є одним з найбільш відвідуваних музеїв у світі. У 2018 році музей прийняв 17,5 млн відвідувачів, серед яких близько 20% були з-за кордону.