Загадкова «Синя Дама», добрий «Рожевий песик» – художні роботи дітей Донеччини у Берліні

  • admin
  • 04.02.2020
  • Коментарі Вимкнено до Загадкова «Синя Дама», добрий «Рожевий песик» – художні роботи дітей Донеччини у Берліні

Цими днями у Берліні проходить дивовижна мистецька виставка у рамках благодійного проекту «Серце для України».

Вона зібрала навколо себе унікальні добрі серця небайдужих до нашої країни людей.

Натхненницею проекту виступає надзвичайно активна громадська діячка, скрипалька Симфонічного оркестру Берлінського радіо Марина Бондас Мари Шик (Marina Bondas).

На виставці представлені художні роботи дітей, будні яких проходять практично на лінії фронту, зокрема в Авдіївці та Мар’їнці.

Вже п‘ятий рік поспіль пані Марина і з дружньою командою однодумців організовує відпочинок і психологічну реабілітацію дітей у літньому таборі під Берліном.

А допомагають у цій важливій справі музика та мистецтво.

Ось і ці роботи – загадкова «Синя Дама», добрий «Рожевий песик» та багато прекрасних інших дитячих шедеврів, були створені дітьми під майстерним керівництвом німецько-ізраїльського художника Алана Майєра Alan Meyer. До речі, саме за ініціативою Алана на Сході України, зокрема у Краматорську, в останні роки було проведено чимало цікавих мистецьких акцій.

Радію, що вдалось потрапити на вернісаж та насолодитися чудовим концертом представників Академії скрипки – друзів, колег та учнів пані Марини. Прозвучала надзвичайно приємна музика, адже виходила вона із глибини сердець.

Svitlana Melnyk