Тибет у живописі ХаняЮйченя

  • admin
  • 06.02.2020
  • Коментарі Вимкнено до Тибет у живописі ХаняЮйченя

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ «КИЇВСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ»

  Тибет у живописі ХаняЮйченя

  7 -16 лютого 2020

Першу в Україні персональну виставку всесвітньо відомого китайського художника організовано компанієюUkraineInternationalMediaCulture (UIMC) спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея».

ХаньЮйчень – художник, каліграф, фотограф, засновник музею європейського живопису XIX століття в місті Ханьдань (Хебей, Китай), член Китайської асоціації художників.Народився у 1954 році у місті Цзилінь (провінція Цзилінь), освіту одержав у Центральній академії художніх мистецтв у Пекіні. Роботимайстра зберігаються вдержавних і приватнихзібранняхрізнихкраїн, відНаціонального музею Китаю в Пекіні до колекціїколишнього президента ФранцузькоїРеспублікиНіколяСаркозі.

Свій творчий шляхХаньЮйченьпочинав у студіївідомого художника ЧжанаВеньсіна у Пекіні.Обдарований від природи, талановитий юнак не зміг відмовитися від мистецтва навіть у складні часи «культурної революції», коли  родину було репресовано. Проте багато працюючи змолоду, він став успішним підприємцем, що дозволило йому пізніше повністю присвятити себе мистецтву.

На виставці представлено 49 кращих живописних творів художника з Тибетської серії, що ілюструють буденне життя мешканців «даху світу»: ченців, паломників, простих трудівників.ХаньЮйчень завжди захоплювався Тибетом. За останні десять років художник неодноразово відвідував цей унікальний регіон, що його митець називає втіленням царства «чистоти» і вважає, що «…краса Тибету полягає у його людях, які живуть щасливо та мирно», що не виключає інтенсивного та пристрасного духовного спрямування. «Їхнєщастярухає мною, тому я намагаюсяприноситирадістьіншим людям», – говорить ХаньЮйчень. Свої враження від близького знайомства з самобутньою давньою культурою, неймовірним природним середовищем автор переконливо унаочнив в низці реалістичних полотен. Виставка  красномовно свідчить про майстерне володіння автором європейською технікою олійного живопису.Художник такожпрацює у напрямкутрадиційногокитайськогоживопису на папері та каліграфії, використовуючистародавнітехніки.

Відкриттявиставкиза запрошенням5 лютого о 17.00  за адресою: Національний музей «Київська картинна галерея», вул. Терещенківська, 9.

Режим роботи музею

Понеділок та четвер – вихідні

Рештаднів – 10.00-18.00 (каса до 17.00)

тел. (044) 299-70-80,      +38 (099) 000 00 00 info@uimc.com.ua | http://www.uimc.com.ua/

pr.rumuseum@gmail.com

http://www.knag.museum

https://www.facebook.com/knag.museum/