Як подивитися кращі культурні об’єкти планети

  • admin
  • 21.03.2020
  • Коментарі Вимкнено до Як подивитися кращі культурні об’єкти планети

Якщо ви давно мріяли побувати в паризькому Луврі або побачити єгипетські піраміди, саме час це зробити. І нічого, що майже уся планета на карантині, а кордони зачинені. Відправитися в культурну екскурсію по найвидатніших об’єктах можна не виходячи з дому – віртуально.

Лувр

https://i2.wp.com/techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/960x0.jpg?w=640&ssl=1

Лувр – найпопулярніший мистецький музей світу. Його щороку відвідує близько 10 млн людей. Це також один з найбільших музеїв світу – він третій за площею (160 106 квадратних метрів) і знаходиться у самісінькому центрі Парижа. В його приміщеннях знаходиться 58 470 експозицій від найдавніших часів до XIX століття. Експонати розділені на 9 колекцій: Стародавній Схід, Стародавній Єгипет, Стародавня Греція, Етрурія та Рим, Мистецтво ісламу, Скульптури, Предмети мистецтва, Образотворче мистецтво, Графічне мистецтво. Із них можна повністю подивитися єгипетські старовинності, галерея д’Аполлон та залишки Луврського рову.

Піраміди у Гізі

https://i0.wp.com/techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/7033142-pyramids-egypt-wallpaper.jpg?resize=640%2C360&ssl=1

Піраміди у Гізі – комплекс стародавніх пам’ятників на плато Гіза в передмісті Каїра, сучасної столиці Єгипту. Знаходиться на відстані близько 25 км від центру Каїра. Піраміди вважаються одним з семи чудес древнього світу. На жаль, віртуальний тур не пропонує екскурсії внутрішніми приміщеннями. Зате можна побувати там, де не побуває жоден турист на місці і побачити піраміди з їхніх верхівок.

Національний музей сучасного мистецтва у Сеулі

nmca

Відносно решти культурних об’єктів Національний музей сучасного мистецтва у Сеулі щойно відкрився – він запрацював у 2013 році. Центральна частина музей представляє собою 8 великих виставкових залів, в яких представлено більше 7 000 творів сучасного мистецтва. Більшість з них за авторством корейських художників, але є значна колекція робіт загальновизнаних майстрів з усього світу. Серед них роботи Йозефа Бойса, Енді Уорхола, Георга Базеліца, Йорга Іммендорфа, Маркуса Люперца, Нікі де Сен-Фалло, Мікеланджело Пістолетто, Джонатана Боровскі.

Читайте також  Apple вирішила закрити магазини майже по всьому світу

Оперний театр Сіднея

https://i2.wp.com/techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/1200px-sydneyoperahouse20182.jpg?resize=640%2C428&ssl=1

Музичний театр в Сіднеї є однією з найбільш впізнаваних будівель світу завдяки своїм схожим на парус оболонкам даху. В 2007 році ЮНЕСКО внесла його в список об’єктів Всесвітньої спадщини. Віртуальний тур дозволяє не лише подивитися на оновлений екстер’єр закладу, а також включає виступ оперного співака та віолончеліста.

Парк Єллоустон

https://i0.wp.com/techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/yellow-stone-national-park-mountains1.jpg?resize=640%2C336&ssl=1

Єллоустонський національний парк – міжнародний біосферний заповідник, об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО та перший в світі національний парк (засновано 1 березня 1872 року). Він знаходиться на території штатів США – Вайомінг, Монтана і Айдахо. Парк знаменитий численними гейзерами та іншими геотермічними об’єктами, багатою живою природою, мальовничими ландшафтами. Площа парку – 898,3 тис. га. Багато з його принад можна побачити у віртуальному турі, включаючи Форт Єллоустон, Великий Каньйон Єллоустона, мамонтові гарячі ключі, грязевий вулкан.