ДОДІК ВІДДАСТЬ ІКОНУ – АЛЕ НЕ УКРАЇНІ

  • admin
  • 05.01.2021
  • Коментарі Вимкнено до ДОДІК ВІДДАСТЬ ІКОНУ – АЛЕ НЕ УКРАЇНІ
ДОДІК ВІДДАСТЬ ІКОНУ – АЛЕ НЕ УКРАЇНІ
Голова Президії Боснії і Герцеговини Мілорад Додік на сьогоднішній прес-конференції після виходу з лікарні розповів про ікону, яку він місяць тому подарував міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, і яку МЗС РФ потім повернуло до БіГ.
Як повідомлялося, під час передачі подарунка сам Додік заявив, що 300-річну ікону Святого Миколая “знайдено в Луганську”, а ЗМІ оприлюднили фотографію ікони із печаткою, що доводила належність цього об’єкту релігійного мистецтва Радянській Україні.
На прохання прокоментувати ситуацію Додік, який останні 25 днів лікувався від коронавірусу, заявив, що у Федерації БІГ була сфабрикована фейкова історія, і що Україна ніколи не піднімала питання про зникнення ікони. “Це сімейна ікона. Навіть сьогодні влада в Україні не шукає цю ікону”, – сказав він. Голова Президії БіГ заявив журналістам, що позиція Посольства України базується на повідомленнях ЗМІ, отже, “на основі вашої брехні”.
Додік пообіцяв повернути ікони тим, від кого він її отримав. “Я зателефоную людям, які дали мені цю ікону, я поверну їх їм публічно, і нехай вони пояснять інші речі”, – зазначив голова Президії БіГ.

Балканський оглядач