«Французька весна в Музеї Ханенків»

  • admin
  • 18.05.2021
  • Коментарі Вимкнено до «Французька весна в Музеї Ханенків»

Запрошую на День музеїв та відкриття проєкту «Французька весна в Музеї Ханенків»!

18 травня о 10:00 за адресою вул. Терещенківська, 15-17.

Музей Ханенків вперше приєднується до фестивалю «Французька весна», організованого Французьким інститутом в Україні! Відкриття проєкту приурочено до Міжнародного дня музеїв 2021. Спеціально до «Французької весни» в європейській експозиції музею будуть представлені твори, частина з яких раніше ніколи не експонувалася!
Залу мистецтва Франції доповнять щойно відреставровані пейзажі французьких художників  Жана Уеля, Луї Еме Жапі, Жана-Батіста Пільмана та портрет кузини Варвари Ханенко Надії Федорівни Муравйової-Апостол, написаний успішним паризьким художником Франсуа Фламенгом.

У «Золотому кабінеті» на час проєкту покажуть французькі шовки.

Повністю оновиться вітрина з порцеляною всесвітньо відомих французьких мануфактур.

Уперше за історію музею на публічний огляд винесено графічні твори видатних митців Франції межі19–20 століть: Оділона Редона, П’єра Боннара й Едуара Вюйара.

В рамках проєкту відбудуться лекції, екскурсії кураторок колекцій живопису, скульптури, графіки і декоративного мистецтва та презентація альбому «Французьке мистецтво в колекції Музею Ханенків. Вибрані твори», де найцінніші твори зібрання подано в супроводі захоплюючих коментарів українською та французькою мовами.

Контактні номери: 050 18 30 620 (Дарія) 093 981 17 95 (Ольга)

З шаною,
команда Музею Ханенків