Галерея європейського живопису «Євро-Арт» святкує своє 10-річчя та

презентує виставку  ШЕДЕВРІВ СВІТОВОГО ЖИВОПИСУ

 

Коли:  середа, 9 червня 2021 року  о 16:00

Де: галерея європейського живопису «Євро-Арт» – Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

 

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» до свого 10-річчя презентує  виставку творів художників світового рівня, на які глядач на будь-якому континенті світу от уже не один десяток років дивиться, затамувавши подих. 

Рівняни вперше отримають нагоду побачити в одній виставці оригінальні твори графіки Пабло Пікассо і Марка Шагала, літографій Сальвадора Далі, живопису Генрі Джозефа Пауельса, Теодора Руссо, Яна Саймонса, Томассіна Дезіре, Роберта Фалька, Давида Бурлюка, Адальберта Ерделі, Миколи Глущенка, Івана Труша, Карло Звіринського, Йосипа Бокшая, Сергія Васильківського, Андрія Коцки, Федора Манайла, Олекси Новаківського, Романа Сельського, Валентини Цвєткової, Сергія Шишка, Валентина Сєрова, Станіслава Жуковського та ще понад 20 художників зі світовим ім’ям!

Усе найкраще – в одній виставці у «Євро-Арті», яка триватиме у двох центральних залах галереї до 18 липня 2021 року.

 

Трішки про нас: 9 червня 2021 року минає 10 років нашої культурної ініціативи у Рівному, 10 років насиченої виставками праці галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Скромними не будемо – будемо справедливо правдивими: наша 10-річна історія – це унікальна сторінка новітнього галерейного руху нашого міста. Наш старт був швидким і потужним і вже за рік галерея стала переможцем Х загальноміського рейтингу популярності «Гордість міста-2012» у номінації «Кращий представник культури та мистецтва».

За цих 10 років ми організували та провели 133 виставки, які загалом відвідало майже 50 тисяч людей. Публіка була найрізноманітніша: на класику приходили знавці і поціновувачі класичної школи, на більш сучасне мистецтво йшла подивитися молодь. Та для нас головним є те, що у наших стінах завжди панувала атмосфера взаємоповаги – як глядачів до художників, так і художників до глядачів.

Завдяки нашому широкосштабному проєкту «Євро-Арт» для талановитих» ми надаємо молодим творчим особистостям можливості для реалізації їхніх креативних ідей. За 6 років існування цього проєкту ми організували 77 персональних і групових виставок, а це понад 100 нових імен.

Звісно, не можемо не згадати про нашу Художню студію «Євро-Арт». Вона народилася у 2015 році у стінах нашої галереї. Через неї пройшла майже 1000 учнів віком, як ми часто любимо жартувати, «від 4 і до 104 років».

Визначальними для нас завжди були і залишаються актуальність мистецького продукту та високий смак. Саме у нас вперше зазвучало «інше Рівне» – мистецьке, сучасне, європейське.

Від admin