Голоси регіонів України

  • admin
  • 07.07.2021
  • Коментарі Вимкнено до Голоси регіонів України
ЗНІМИ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ ЗАВДЯКИ СМАРТФОНУ!Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» для документалістів, режисерів, журналістів з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова

Запрошуємо взяти участь в Україно-французькому проєкті Голоси регіонів України для документалістів, режисерів, журналістів, студентів з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова. Ми шукаємо креативні ідеї документальних фільмів!

⚪️ Учасників чекає 3-х місячний курс зі створення власного документального фільму під менторством професійних документалістів з України та Франції. В програмі індивідуальні і групові заняття з менторами, семінари, лекції, письмові та відео-вправи. Семінари-практикуми в Києві та онлайн-супровід протягом всього навчального процесу.

⚪️ Наші учасники це молодь з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум, Харкова. А саме — режисери документальних або ігрових фільмів, журналісти, письменники, студенти факультетів режисури та творчих спеціальностей, медіа, PR, режисери, які не мають фахової освіти, але мають власні відео роботи.

⚪️ Автори, які аналізують сучасний світ, по-новому дивляться на соціальні виклики та прагнуть на них впливати. У яких є ідея або історія власного міста, регіону, сім’ї, або будь-чого, що чіпляє.

⚪️ Ніяких вікових обмежень. Головне — бажання та здатність виражати себе за допомогою кіно-мови!

⚪️ Анкета для участі в проєкті за посиланням: https://cutt.ly/xnUg478 Дедлайн подачи заявок – 10 липня. Ми відберемо 8 найкращих ідей і запросимо кандидатів на співбесіду.

⚪️ Залишились питання? Пишіть нам voicesofregions@gmail.com Деталі на сторінці проєкту

. ⚪️ Участь в проєкті безкоштовна. Проживання і харчування забезпечується організаторами протягом навчання в Києві. За підтримки Українського Культурного Фонду

ПОДАТИ ЗАЯВКУ
Проєкт «Голоси регіонів України» це унікальний курс для українських документалістів з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова. Протягом 3-х місяців автор(ка) вибудовує структуру готового задуму на основі французької школи та знімає епізоди майбутнього фільму. Професійні документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція) допомагатимуть в реалізації документального фільму.

Що чекає на учасників?

6-денний семінар-практикум в Києві разом з  менторами проєкту. В цей період ти працюєш над поглибленням ідеї та створенням основи майбутнього фільму. Згодом йде процес написання.

3-х місячне навчання в онлайн-форматі з менторами: розробка та просування проєктів від ідей до скаутингу, підхід до героїв, пошук художньо-виражальних засобів. Проведення семінарів, лекцій, письмові та відео-вправи.

5-денний майстер-клас в Києві. Презентація і показ тизерів міжнародним продюсерам, які проаналізують роботи та дадуть професійні відгуки створеним тизерам. Та головне – можливість зняти бажаний документальний фільм і представити його на міжнародному форумі EurasiaDoc.