«Велике кохання видатних українців»

  • admin
  • 24.09.2021
  • Коментарі Вимкнено до «Велике кохання видатних українців»
Новий сезон театралізованих екскурсій в Національному музеї історії України розпочинається вже 26 вересня! Запрошуємо вас на одну з найулюбленіших серед наших відвідувачів вечірню театралізовану екскурсію з каганцями «Велике кохання видатних українців».

Під час театралізованої екскурсії її учасники дізнаються, які наслідки мало змагання за руку й серце прекрасної «степової Єлени» між Богданом Хмельницьким та Даніелем Чаплинським. Матимуть змогу дізнатися про турботи і складну долю Роксолани, дружини Сулеймана І Пишного, султана Османської імперії, довідаються про заборонене кохання Івана Мазепи і його юної похресниці Мотрі Кочубеївни.

Початок – у неділю, 26 вересня, о 19:00 в Національному музеї історії України, вул. Володимирська, 2.

Вартість участі – 250 грн.
Квитки можна придбати у касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН https://nmiu.kontramarka.ua/widget/excursion/205/. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь.

Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64 або 067 587 02 61 (Лілія).

Подія на фейсбуці

Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія – Скарбниця Національного музею історії України, яка знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).