Заявку москви на проведення EXPO 2030 анульовано. Таке рішення прийняв комітет Міжнародного бюро виставок (Bureau International des Expositions). Це добра новина. Рашисти, вже традиційно для такого роду подій, спробували зіграти в «ми самі пішли». Але для кого ці спектаклі? Хіба для самих себе .
​Заявка від України поки технічно анульована у зв’язку з війною. Але є високі шанси, що її не лише буде відновлено, але й результат нас ощасливить.
На сьогоднішній онлайн зустрічі Генеральний секретар МБВ Дімітрі Керкентзес запевнив нас, що від українців чекають активних дій. Зараз ми повинні докласти зусиль, пройти усі процедури, таки відновити участь і перемогти у цьому конкурсі заявок.
Нам це сьогодні дуже потрібно. Ще одна перемога, ще більше підтримки, відновлення економіки, потік інвестицій, міжнародні зв’язки, туризм.
Україна сьогодні стає основним гравцем регіону у політичному, економічному та комунікаційному напрямках. І Одеса, як потенційний господар і розпорядник EXPO-2030, стане бізнес-вузлом для мільйонів іноземців. Я щиро в це вірю.
Тож усіляко підтримуємо колег із Департамент інвестицій, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної військової адміністрації, зокрема Grygoryshyn Roman у боротьбі за перемогу у амбітній і надзвичайно важливій для для нашої держави справі. Команда Державне агентство розвитку туризму України долучається до підготовки подальших документів.
Спільними зусиллями!
Нагадаю, що до Bureau International des Expositions входить 170 країн, поміж них і Україна. А самі EXPO є глобальними, планетарного масштабу подіями, присвяченими пошуку рішень фундаментальних проблем, які стоять перед людством. Нещодавно – 31 березня – Всесвітня виставка завершилася в Дубаї (ОАЕ). Її відвідали понад 20 млн людей.
Наступна запланована на 13 квітня 2025 року у японському місті Осака і триватиме майже пів року.

Від admin