На фасаді Туристичного інформаційного центру в Запоріжжі відкрили чергову експозицію із серії «Плакати військового часу». Цього разу свої роботи надав київський художник Закентій Горобйов.


 

У кожній із робіт автор Закентій Горобйов не двозначно висловлює свою громадянську позицію. Він карикатурно змалював сучасного диктатора РФ.

Закентія Горобйова вважають майстром леттерінгу – художнього висловлювання за допомогою букв і графічного дизайну. Це вже друга його експозиція у Запоріжжі. Остання відкрилась у туристичному інформаційному центрі перед війною, але так і не була завершена. З того часу автор працює на мистецькому фронті, і на фасаді закладу можна побачити найновіші його роботи.

Ми можемо тут бачити такі графічні посили, дуже явні, дуже читаємі, – каже директор Туристичного інформаційного центру Олексій Каніщев. – Тобто кожен навіть не перекладаючи з англійської, не перекладаючи з латині може зрозуміти, що це – акцент такий – хто ворог, хто герой у цій війні”.

Антивоєнні плакати Закентія Горобйова на фасаді центру та ще на шести локаціях по місту можна буде побачити протягом 2 тижнів. Після цього запоріжцям обіцяють знайомство з новою експозицією просто неба.

Від admin