Завітайте до музею М.Заньковецької!
23 грудня о 14-00 відбудеться відкриття виставки «Мудрість, як зброя» за адресою вул. Велика Васильківська, 121.
Ця виставка – своєрідна подорож стежками сковородинівської філософії.
Художники представляють умовно харківську, одеську та львівську школи і відображають складну палітру сучасного українського мистецтва.
Автори занурилися у філософську концепцію, переосмислили мову символів та образів і мудрість Григорія Сковороди ожила у візуальних образах, отримала нове життя, щоб спонукати суспільство до глибшого пізнання цього нереально крутого українця.
Філософська спадщина Григорія Савича через мистецтво допомагає знайти те, що дає впевненість – МУДРІСТЬ Є ВІЧНОЮ ПЕРЕМОЖНОЮ ЗБРОЄЮ.
Виставка «Мудрість, як зброя» – це продовження проєкту , яке було реалізоване у 2022 році у Львівському музеї історії релігії завдяки Стипендіальній програмі Українського культурного фонду на відновлення культурно-мистецької діяльності у співпраці з Громадською організацію «Екологія. Культура. Мистецтво».
В музейному просторі представлені копії робіт Олексія Малик, Зоряни Опанащук, Олена Якимової, Романа Романишина, Лесі Рось, Ольги Опанащук , Романа Опалинського, Дарина Єрьомки, Мирославв Ясінського, Андрія Будника, Миколи Гррималюка, Олега Давиденка, Володимира Чорнобая, Ірини Данілів –Флінти.
Дякуємо куратору проєкту Софія Каськун за надані матеріали.
Куратор виставки: Жанна Моценко.
Виставка триватиме до 30.01.2023 року.

 

Від admin