Про це повідомляє 24 Канал .

Однак незрозуміло, навіщо московські попи взагалі туди полізли, адже напередодні міністр культури Олександр Ткаченко чітко дав зрозуміти, що оренду приміщень Лаври для представників ворожої єпархії не продовжать.

Тепер на територію Лаври ворогам не можна

Обмеження доступу стосуються території Успенського собору та Трапезної церкви. Офіційна причина такого рішення – припинення договору оренди. Проте, мабуть, усім очевидно, чому українська влада не захотіла продовжувати тримати московських попів у приміщеннях одного з головних монастирів нашої держави.

Власне, нещодавно намісник Лаври та московський митрополит Паша Мерседес, який зветься Лебідь, скаржився на цю ситуацію самому президентові.

“На сьогодні ми не маємо доступу до Національного заповідника Києво-Печерська лавра, а є доступу до тієї території, яка була нашою. Це все наші території, але нас туди не пускають”, – говорив він у ролику.

Такий початок року можна без перебільшення назвати добрим. Ймовірно, в найближчому майбутньому на нас чекає повна заборона церков ворожого патріархату та видворення з країни “священнослужителів”, які відпрацьовують кремлівські методички.