Через безпекову ситуацію у Слов’янську закривають школи і скасовують публічні заходи, – МВА
“У зв’язку з загостренням безпекової ситуації, з метою організації заходів щодо збереження життя та здоров’я цивільного населення, а також з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій… заборонити на території Слов’янської міської територіальної громади здійснення у форматі офлайн (безпосередня присутність учасників) освітньої діяльності та діяльності, яка має ознаки освітньої, а також діяльності у сфері культури, молодіжної політики, фізкультури і спорту, суб’єктами її здійснення будь-якої форми власності та за участю малолітніх та/або неповнолітніх осіб”, – зазанчено в розпорядженні.
