Бойова медикиня 3 ОШБр Марина Гриценко (Мері) загинула під час виконання бойового завдання
«З березня 2022 року – тобто під час наступу на Чернігів – Марина Гриценко вступила в ЗСУ, спершу до Тероборони, згодом перевелась до бойових медиків третьої окремої штурмової бригади», – повідомив військовий та пластун Юрій Юзич.
Марина Гриценко брала участь у визволенні Харківщини. Цього року президент відзначив її орденом «За мужність», як медиика 1-го штурмового батальйону «трійки».
У бойової медикині залишилась донька – Юлія Гриценко.
У цивільному вона була головною зберігачкою фондів Чернігівського художнього музею та пластункою.
