У Києві на Подолі від ворожого обстрілу постраждав Музей гетьманства, що є пам’яткою національного значення. Унаслідок атаки люди не постраждали, але сама будівля зазнала значних пошкоджень.
Як повідомляє адміністрація музею, вибито майже всі вікна, сильно пошкоджено фасад, а також виламано вхідні металеві та внутрішні дерев’яні двері в експозиційних залах.
Музей гетьманства на Подолі постраждав від ворожого обстрілу
Наразі працівники музею вже закрили вибиті вікна плівкою та OSB-плитами. Наступним кроком запланували утеплити й загерметизувати отвори до початку повноцінного відновлення. Попри руйнування, експозиція музею вціліла, і заклад планує незабаром продовжити свою роботу.
Музей гетьманства на Подолі постраждав від ворожого обстрілу
Музей гетьманства на Подолі постраждав від ворожого обстрілу
Нагадаємо, з вечора 22 жовтня і до ночі 23-го росіяни атакували Київ ударними БпЛА.
