– Виконавчий комітет Обухівської міської ради запрошує 14 жовтня 2017 року о 10:00 годині до приміщення Обухівського районного Будинку культури (вул. Київська, 12), де відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника України, – розповів він.
За його словами у програмі свята передбачено:
– нагородження та привітання воїнів АТО, воїнів-інтернаціоналістів, волонтерів, членів громадських організацій;
– відкриття музейної кімнати, присвяченої учасникам АТО «Війна нашими очима».