У ПАНІ ОТАМАНШІ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗОЛОТИЙ ЗАПАС?

  • admin
  • 10.01.2019
  • Коментарі Вимкнено до У ПАНІ ОТАМАНШІ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗОЛОТИЙ ЗАПАС?

В головному історичному музеї України тривають дивні події. Ось що повідомляють члени Незалежної профспілки в соцмережах.

У ПАНІ ОТАМАНШІ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗОЛОТИЙ ЗАПАС?

28 грудня гендиректорка НМІУ Т. Сосновська гарячково зібрала нараду, на яку «забула» запросити керівників підрозділів музею, членів Первинної профспілкової організації НМІУ. Нагадаємо, що саме ця профспілка ініціювала три вимоги про розрив з нею контракту.
На нараді Сосновською було заявлено, що діючий, нею самою не легітимно проштовхнутий минулого року т. зв. Колективний договір НМІУ на 2017–2021 рр., потрібно змінити. Керманичка лицемірно заявила, що цей «колдоговір» перешкоджає винагороджувати співробітників за результатами роботи. Але суть невдоволення Сосновської полягає в тому, що багатостраждальний договір регламентує виплату грошових премій у розмірі не більше 100% посадового окладу. Здавалося б, а що тут поганого? Які ще премії може дозволити собі бюджет воюючої найбіднішої країни Європи? Та не усе так просто…
За свою каденцію гендиректорка налагодила стійку злочинну схему, яка приносить їй немалі готівкові доходи. Ця схема може б і лишалась невідомою патріотам НМІУ, якби не патологічний потяг гендиректорки до постійної ротації музейних кадрів, навіть цілковито їй відданих, зокрема головних бухгалтерів. Ображені звільнені колишні наближені до «корита» співробітники розповіли у деталях, яким чином діє схема «відкатів» у провідному музеї держави. Десятки «особливо надійних» співробітників, отримавши велику премію, значну її частину конвертують у валюту США (куди подівся патріотизм?) і кладуть на стіл керманичці. І тут вже має дуже велике значення – скільки можна легально доплатити таким людям. Одна справа один посадовий оклад, і зовсім інша, коли три. Це впливає на розмір «відкату», а відтак і зиску для «реформатора європейського рівня». А тут кримінальні справи, суди, грубі гроші потрібно розносити по високих кабінетах…

Ручні, штучно створені на підтримку директорки, профспілки, які демонструють повну самовідданість та мазохістську любов до Соновської, слухняно, під диктовку внесли до т. зв. Колективного договору всю ахінею, яку вона хотіла. Найбільший злочин, який здійснили ці «профспілкові діячі» те, що слухняно погодились на всі можливі обмеження їх же прав та гарантій діяльності. Впевнені, що жодного документу, що регламентує їх діяльність, вони не читали. Воно й зрозуміло, бо насправді нічиї права вони не захищають, окрім власного права на сите і безбідне життя.
Саме тому Первинна профспілкова організація НМІУ вийшла з процесу підписання цього договору, але до останнього брала участь у переговорному процесі, не зважаючи на саботаж і провокації «любителів Сосновської». А комізм ситуації полягає в тому, що директорка, захопившись війною з «вонючою і проклятою профспілкою», ненароком сама собі обмежила можливості для розкрадання бюджету… З чим від щирого серця її вітаємо!
Зібрана усупереч діючому Статуту НМІУ у нелегітимний спосіб «конференція музею» слухняно підняла руки, проголосувавши за «колективний договір», погодившись з усім, що їм нав’язали. Блюдолизи тепер слухняно повторюють за гендиректркою, що, звісно, через ППО НМІУ Сосновська взагалі не може виплачувати співробітникам премії!!!
Шановні, Первинна профспілкова організації НМІУ НЕ ПІДПИСУВАЛА цей договір, тому ні юридичної, ні моральної відповідальності за нього не несе!!! А несуть ті, хто підписував (як і ті, хто руки вчасно піднімав). Навіть цей недолугий документ дає змогу виплачувати і премії, і доплати, але не більше 100% посадового окладу! У кожного співробітника відсканована копія «колдоговору» під розпис видана свого часу відділом кадрів – подивіться і зробіть висновки. Бажано самостійні, а не нав’язані жадібною до бюджетних коштів «реформаторкою»!!!
Патріоти НМІУ, Фейсбук