«Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації»

  • admin
  • 10.05.2019
  • Коментарі Вимкнено до «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації»

Національний музей українського народного декоративного мистецтва вперше в Україні започаткував арт-проект «Українське декоративне мистецтво. Традиції. Новації». Його метою є презентація творчості кращих митців різних регіонів нашої країни як в галузі традиційного народного, так і професійного декоративного мистецтва. Важливою складовою проекту є дослідження стану розвитку традиційних центрів народного мистецтва, визначення новітніх напрямків у творчості митців.

У рамках цього проекту з 16 травня до 14 липня у музеї експонуватиметься виставка «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації», на якій будуть представлені мистецькі твори понад 40 митців.

На сьогоднішній день у Запоріжжі живуть та активно працюють талановиті майстри та художники, такі як мистецька династія Бережненків, Лариса та Олександр Жолуді, Олександр Вільчинський, Сергій Москаленко, Степан Марчук та ін. Кращі авторські твори, що увійшли в експозицію, виконані в різних матеріалах і техніках – кераміка, дерево, вишивка, ткацтво, розпис, емалі, ювелірне мистецтво.

Проект «Українське декоративне мистецтво. Традиції. Новації» здійснюється за підтримки Департаменту культури КМДА, Запорізької міської ради та увійшов до культурної програми міста Києва 2019 р.