“Майдан – Донбас, історія майбутнього”

  • admin
  • 16.09.2019
  • Коментарі Вимкнено до “Майдан – Донбас, історія майбутнього”
17 вересня о 10:00 Музей книги і друкарства України запрошує на презентацію фотоальбому французьких митців Ґабі та Юрія Білака “Майдан – Донбас, історія майбутнього”.
Видання, що його вже не раз називали “не книгою, а витвором мистецтва”, Музей отримав у подарунок від Юрія Білака, після презентації видання буде розміщено у нашій постійній експозиції.
“Коли розпочався Майдан, я стежив за подіями за допомогою Громадського ТБ, але не міг довгий час залишатися виключно перед екраном. Тому вирішив їхати в Україну. То було неперевершено – спілкуватися з людьми на Майдані. А коли Майдан завершився й почалася війна, я теж не міг залишатися позаду. Поїхав за цією історією, що творилася в мене на очах”, – згадує Юрій Білак.
Саме світлини Юрія Білака з Революції гідності й українського фронту лягли в основу проекту фотоальбому. “Майдан – Донбас, історія майбутнього” – це 360 світлин на 532-х сторінках, що поступово розкривають становлення нового майбутнього в Україні.
 Музей книги і друкарства України відкритий для відвідувачів у всі дні тижня, крім вівторка (з 1 жовтня вихідний буде змінено на понеділок), з 10:00 до 17:00. Наша адреса: Київ, вул. Лаврська 9, корпус 9. Телефон для довідок та замовлень – 044 280 76 79.
Юрій Білак – французький фотограф, народився в сім’ї українських емігрантів у 1961 році. Юрій з раннього дитинства виховувався в українській культурі. В кінці 90-х, після гастрольних поїздок по Франції із спектаклями, Юрій стає режисером театральних постановок для юного глядача і професійно захоплюється фотографією.
У 2008 році в Києві була відкрита фотовиставка Юрія Білака, яку незрячі люди можуть «побачити» руками, 30 кольорових фотографій колекції Білак під загальною назвою «Українці. Ці фотографії є своєрідним репортажем і «описують Україну такою, якою вона ще не відома світової спільноти».