Музей Ханенків презентує нову айдентику!

  • admin
  • 17.10.2019
  • Коментарі Вимкнено до Музей Ханенків презентує нову айдентику!

До цього йшли декілька років. У музеї зберігається найбільша колекція світового мистецтва в Україні, що була зібрана київськими меценатами Богданом та Варварою Ханенками. А отже, важливо було не лише створити новий візуальний образ музею, що «говорив» би про Музей сьогоднішній і завтрашній, а й відобразити його історію і дух. Це непросте завдання Музей реалізував разом з командою Школи дизайну Projector.

Катерина Чуєва, директорка Музею Ханенків: Нова айдентика — це не лише про новий логотип і корпоративні кольори, замовлені дизайнеру. Це початок руху від того «хто ми є і де ми є» сьогодні до того, «ким і де ми хочемо бути завтра», що ми хочемо сказати світу і який спосіб взаємодії з ним пропонуємо. Тобто айдентика — це також про місію, візію, стратегію і брендинг. А оскільки ми самі постійно вчимося — то нам було надзвичайно цікаво осмислено пройти цей шлях до себе сьогоднішніх і намітити маршрут у майбутнє разом зі Школою дизайну Projector, і тепер — поділитися цим досвідом з вами.

Олександр Трегуб, засновник школи дизайну Projector: Перед студентами стояло кілька проблем, які потребували рішення: це і збільшити відвідуваність музею та впізнаваність бренду, і зробити його комфортнішим всередині, покращити комунікацію, в тому числі з іноземними туристами. Нам в Projector було важливо привернути увагу до Музею Ханенків, нагадати людям, що він існує і відкритий для дослідження. Ми віримо, що дизайнер може прийти і щось змінити в Києві, щоб всі ми жили в кращому і зручнішому місті. Можливість покращити улюблений київський музей – це справжня дизайнерська мрія.

Тема музейного брендингу надзвичайно актуальна та багатошарова. Саме тому команди Музею Ханенків та школи дизайну Projector вирішили провести не лише презентацію нової айдентики, а й семінар з брендингу для усіх, хто працює в царині культури.

У програмі презентації та семінару:

12:30 – Відкриття. Вступне слово.

Катерина Чуєва, генеральний директор Музею Ханенків.

13:00 – Олександр Трегуб, керівник та співзасновник Projector Creative & Tech School.

13:45 – Брендинг музеїв. Етапи та процеси на прикладі NAMU.

Антон Іванов, співзасновник CREVV, у минулому керівник дизайн-відділу Banda. Серед робіт Антона ребрендинг NAMU, робота над Ukraine Now.

14:20 – Робота дизайнерів з державним сектором. Ініціативи та пробоно проекти.

Дмитро Буланов, графічний дизайнер, засновник Dmytro Bulanov creative büro, куратор у Projector.

15:00-15:30 – перерва.

15:30 – Як відбувалась робота над айдентикою Музею Ханенків.

Володимир Смірнов та Анастасія Жеребецька, дизайн-директори Spiilka Design Büro, куратори проекту у Projector.

16:00 – Презентація нового брендингу Музею Ханенків.

Випускники курсу Visual Communications Professium, автори роботи: Данило Нестеревич, Євген Чугуєвець, Ольга Бакан, Анастасія Лутова.

Вхід вільний!

ЯК НАС ЗНАЙТИ: м. Київ, вул. Терещенківська, 15-17

Екскурсійне бюро: +38 044 235-32-90, 288-14-50