ЗДОЛАЄМО РАЗОМ!

  • admin
  • 06.02.2020
  • Коментарі Вимкнено до ЗДОЛАЄМО РАЗОМ!

 

«Чужої біди не буває»! – ця народна мудрість сьогодні підтверджується прикладом, що його демонструє весь світ у підтримці й допомозі китайському народу, якого спіткало велике лихо – епідемія, що стала серйозним викликом людству.

Однією з перших відгукнулась на допомогу Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, яку з Китаєм давно поєднують дружні творчі й партнерські зв’язки. Академія миттєво запропонувала свою підтримку через китайського партнера – компанії Юнчан Леді, яку очолює президент Чжао Юнцян – компанія, яка є ініціатором створення в Китаї спільного вищого музичного навчального закладу.

Зусиллями всіх працівників, студентів, Благодійного фонду НМАУ ім. Чайковського, створеного в Академії Інститутом Конфуція, а також за підтримки фонду K.Fund підприємця Василя Хмельницького вже на сьогодні зібрано близько півмільйона гривень на закупівлю понад десять тисяч предметів захисної медицини. Їх найближчим часом передадуть через посольство КНР в Україні.

Маски, захисні комбінезони й окуляри збиралися через медичні структури з усієї України та передавалися через відділення Нової Пошти.

Чжао Юнцян, котрий висловив ректору Академії Максиму Тимошенку вдячність за допомогу, запропонував також скористатися мистецькими ресурсами НМАУ для підтримки духовної енергії та моральної сили в протистоянні страшної хвороби.

Академія відгукнулась на цю пропозицію та відправила записи концертів для скрипки з оркестром всесвітньовідомого композитора, Героя України, очільника кафедри історії української музики Мирослава Скорика у виконанні Національного оркестру України та зіркової скрипальки, завідувачки кафедри скрипки Богдани Півненко.

Мирослав Скорик виявив також бажання написати твір, який би символізував віру в подолання фізичних й моральних людських страждань.