Короновірус переміг на “Євробачення-2020”

  • admin
  • 19.03.2020
  • Коментарі Вимкнено до Короновірус переміг на “Євробачення-2020”
“Євробачення-2020” скасовано через пандемію коронавірусу

Через поширення COVID-19 та обмежувальні рішення урядів організатори пісенного конкурсу вирішили відмовитись від його проведення. Наразі йдуть переговори про проведення “Євробачення” в Роттердамі в 2021 році.

Проведення пісенного конкурсу скасовано Проведення пісенного конкурсу скасовано

Пісенний конкурс “Євробачення-2020”, який мав відбутися у травні в Роттердамі, скасований через пандемію коронавірусу. “З глибоким жалем ми маємо оголосити про скасування пісенного конкурсу “Євробачення-2020″ у Роттердамі”, – йдеться у заяві конкурсу, оприлюдненій у середу, 18 березня.

Організатори конкурсу повідомили, що за останні кілька тижнів розглянули безліч альтернативних варіантів, щоб дозволити “Євробаченню” відбутися. Проте через невизначеність, спричинену розповсюдженням COVID-19 по всій Європі, а також обмеження, встановлені урядами країн-учасників та Нідерландами, у Європейській мовній спілці (EBU) все-таки вирішили не проводити конкурс.

“В основі цього рішення лежить здоров’я митців, персоналу, шанувальників та відвідувачів, а також ситуація в Нідерландах, Європі та світі”, – йдеться у повідомленні.

Виконавчий директор конкурсу Джон Ола Сенд повідомив, що зараз ведуться переговори щодо можливості проведення пісенного конкурсу в Роттердамі у 2021 році. Як повідомлялось раніше, Україну на “Євробаченні-2020” мав представляти гурт Go-A.