Львівський фотограф переміг у конкурсі National Geographic Traveller

  • admin
  • 13.08.2020
  • Коментарі Вимкнено до Львівський фотограф переміг у конкурсі National Geographic Traveller

Нещодавно львівський художник та фотограф-документаліст Артур Абрамів переміг у міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport». Чоловік став першим українцем, який увійшов до цього проекту. 

Як повідомили в пресслужбі Львівської міськради, у цьому конкурсі брали участь фотографи з усього світу. З усіх прендентів обрали усього 32 найкращі фотографії і визначили 3 переможці. Львів’янин Артур Абрамів став єдиним українцем, який увійшов до цього проєкту та зайняв 1 місце.

Метою проєкту National Geographic Traveller India було зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів.

У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, котру він сфотографував у 2018 році десь у Карпатських горах. Після перемоги цю світлину опублікували на головному сайті NatGeo та будуть друкувати у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.